Sprzęt

Mackie PROFX12

Profesjonalny mikser renomowanej firmy Mackie. Idealny do pracy w studiu oraz na scenie. Dzięki portowi USB bezproblemowo można zarejestrować koncert bezpośrednio na PC lub MAC. Wbudowany procesor efektów z gotowymi programami, które w szybki i łatwy sposób można wykorzystać podczas występu na żywo. Niewielkie wymiary i waga ułatwiają transport. Dzięki temu mikser można wykorzystać w każdych warunkach.

Kurzweil PC3A7

Kurzweil − amerykańska firma produkująca elektroniczne instrumenty muzyczne, założona w 1982 roku przez Raymonda Kurzweila.

Flagowy Production Station Kurzweila z rozszerzeniem Kore 64 i nowym rozszerzeniem German D Grand, lekko ważona klawiatura nowej generacji 76 klawiszy z aftertouch i Fatar TP 9

YAMAHA PSR3000

Model PSR-3000 to przełomowy produkt, przejrzysty i prosty. Zawiera wiele oszałamiających funkcji z topowego modelu Tyros. Mamy tutaj wszystko: polifonię = 128, obszerną pamięć Wave ROM zawierającą brzmienia z zestawów Sweet!, Cool! oraz Mega! (najbardziej realistyczne brzmienia gitary, które kiedykolwiek usłyszysz). W dodatku otrzymasz akompaniamenty z Tyrosa.

Gibson LP Classic 2019 HBAMAHA PSR3000

JBL 2x EON 615 + 2x EON 618 S – Zestaw Nagłośnieniowy

  • 2x JBL EON 615 – kolumna szerokopasmow aktywna z bluetooth
  • 2x JBL EON 618 S – aktywny subwooferh
  • 2x sztyca kolumnowah

EUROLITE LED KLS-170 zestaw świateł