Skład kapeli

Kasia

akordeon, wokal

To znakomity muzyk o ogromnym doświadczeniu estradowym i wyjątkowej wrażliwości muzycznej. Posiada umiejętność spontanicznego porozumiewania się z towarzyszącymi jej muzykami, co stanowi dla całej Kapeli Góralskiej BACIARKA skuteczne oparcie. Swoją efektowną grą wpływa ostatecznie na charakterystyczny styl zespołu. Wrodzone poczucie humoru Kasi przekłada się na zdolność szybkiego nawiązywania kontaktów oraz co za tym idzie dowcipne i energiczne prowadzenie imprez.

Piotr

skrzypce, wokal

Jego ogromna wrażliwość muzyczna (zarówno na gruncie muzyki ludowej jak i klasycznej) w połączeniu z profesjonalnym warsztatem wykonawczym i opanowaniem instrumentu wzbudza za każdym razem ogólny aplauz.

Michał

gitara

Jest uznanym w środowisku muzycznym gitarzystą i pedagogiem. Perfekcjonista we wszystkim co robi. Prezentując piękne, potężne brzmienie gitary, stawia „kropkę nad i” wyrazu artystycznego całego zespołu.

Ada

wokal

To utalentowana wokalistka, potrafiąca swoim głosem i ciekawą osobowością wzbudzić ogromne zainteresowanie.

Darek

klawisze, wokal

Jest wszechstronnym muzykiem, który doskonale i bez najmniejszych problemów odnajduje się w każdym stylu muzycznym.

Dawid

kontrabas, gitara basowa, wokal

Młody i utalentowany muzyk, który brzmieniem swojego kontrabasu lub gitary basowej nadaje charakter muzyce naszej kapeli.

Nasza kapela oprócz swojego własnego składu bazuje także na współpracy z innymi utalentowanymi ludźmi, takimi jak choćby niezwykle zdolni tancerze. To właśnie oni uświetniają nasze wspólnie obsługiwane imprezy, a także dodają uroku każdej oprawie wesela, czy jakiejkolwiek innej imprezy. Prezentują przede wszystkim niezwykłe stroje, a także tańce beskidzkie. To jednak nie wszystko. Dodatkowo biorą także udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach, które organizujemy, stanowiąc dla nas świetną asystę. Swoją energią i świetnym humorem zachęcają wszystkich uczestników uroczystości do wspólnej zabawy i tańca. To z pewnością jeszcze bardziej urozmaica każdą imprezę i sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej oryginalna i niezapomniana dla wszystkich.