×
HOME O NAS DEMO GALERIA SPRZĘT KONTAKT
Obsługa wesel i imprez okolicznościowych
Koncert Kapeli Góralskiej z udziałem samych muzyków
Wstawka muzyczna Kapeli Góralskiej Baciarka
Biesiada z udziałem Kapeli Góralskiej oraz pary tanecznej

O nas

Zespół Baciarka istnieje od 1999 roku, tworzą go wykształceni, doświadczeni i profesjonalni muzycy.

Na scenie Baciarka z powodzeniem prezentuje repertuar zarówno folkowo-biesiadny jak i znane oraz najnowsze covery muzyki rozrywkowej – polskiej i zagranicznej.

Wychodząc naprzeciw upodobaniom naszych gości, przez cały czas trwania imprezy staramy się dopasowywać repertuar do bieżących potrzeb i gustów. Gramy bardzo dynamicznie i żywiołowo potrafiąc "rozruszać" nawet największego malkontenta.

Nietuzinkowy sposób prowadzenia imprezy (zawierający elementy góralskiego humoru i dowcipu) oraz ciekawe i niepowtarzalne zabawy dla gości są dodatkowymi atutami naszego zespołu.

Ogromne doświadczenie zdobyte na koncertach i imprezach w kraju, a także poza jego granicami, przyczynia się do sukcesu, który każdorazowo towarzyszy Baciarce w trakcie realizacji szeroko rozumianej obsługi muzycznej imprez. Doskonałe opinie naszych klientów zarówno stałych jak i tych nowych, są potwierdzeniem poziomu prezentowanego przez zespół.

SKŁAD

OFERTA

Wesela i imprezy okolicznościowe

Czas trwania : do indywidualnego ustalenia

Znakomita zabawa z udziałem Zespołu BACIARKA realizującego w tym przypadku zarówno żywiołowy repertuar folkowo-biesiadny jak i współczesne znane covery muzyki pop, rock, disco, funk, soul oraz swing. Prezentowane przez nas utwory (w języku polskim i angielskim) bieżąco dostosowujemy pod kątem potrzeb i upodobań uczestników imprezy. Całość jest w sposób dowcipny i energiczny prowadzona przez Kasię Jopek najczęściej w gwarze z Beskidu Żywieckiego. W trakcie przerw odtwarzana jest muzyka mechaniczna w formie tła. Podczas imprezy międzynarodowej z uczestnikami anglojęzycznymi, całość jest swobodnie na bieżąco tłumaczona.

Po wcześniejszych odrębnych ustaleniach możemy również zagrać: przed ślubem - w trakcie błogosławieństwa w domach Państwa młodych oraz zrealizować krótką oprawę muzyczną podczas uroczystości w kościele.

Koncert kapeli Góralskiej

Czas trwania: do 2 godzin (2 bloki muzyczne po 40 minut przedzielone przerwą) repertuar folkowo-biesiadny

(w tym również: dni miast, festyny, dożynki, wystawy, otwarcia uroczystości, itp.)

W tej ofercie zawiera się nie tylko możliwość grania przez nas koncertów, ale także uświetniania takich imprez jak dni miasta, festyny, otwarcia uroczystości, dożynki, i tym podobne. W tym wypadku prezentujemy przede wszystkim swój repertuar folkowo-biesiadny. Długość naszego występu do maksymalnie dwie godziny. Zazwyczaj organizujemy je w formie dwóch bloków 40to minutowych, przedzielonych krótką przerwą.

Wymagania techniczne zespołu - Patrz Rider techniczny!

Biesiada z udziałem kapeli góralskiej oraz pary tanecznej

czas trwania: do 3 godzin (3 bloki muzyczne po 40 minut przedzielone przerwą) repertuar folkowo-biesiadny

(w tym również oprawa muzyczno - zabawowa w trakcie spotkań integracyjnych dla firm)

Propozycja ta posiada cechy w/w KONCERTU ESTRADOWEGO z tym, że poza wysłuchaniem pięknej muzyki proponujemy przeprowadzenie oryginalnych zabaw z udziałem uczestników koncertu/biesiady i pary tanecznej.

W rzeczywistości jest to bardziej rozbudowana oferta koncertu estradowego. W tym wypadku, goście oprócz wysłuchania oryginalnej muzyki folkowo-biesiadnej, będą uczestniczyć także w różnego rodzaju zabawach i konkursach. Dodatkową atrakcją zaś, będzie występ pary tanecznej, która uświetni całe spotkanie. Czas trwania tego rodzaju występu to maksymalnie trzy godziny (trzy blogi muzyczne po 40 minut, przedzielone przerwami).

Wymagania techniczne zespołu - Patrz Rider techniczny!

DEMO

Audio 1 Audio2 Audio3

GALERIA

SPRZĘT

Mackie PROFX12

Profesjonalny mikser renomowanej firmy Mackie. Idealny do pracy w studiu oraz na scenie. Dzięki portowi USB bezproblemowo można zarejestrować koncert bezpośrednio na PC lub MAC. Wbudowany procesor efektów z gotowymi programami, które w szybki i łatwy sposób można wykorzystać podczas występu na żywo. Niewielkie wymiary i waga ułatwiają transport. Dzięki temu mikser można wykorzystać w każdych warunkach.

Kurzweil PC3A7

Kurzweil − amerykańska firma produkująca elektroniczne instrumenty muzyczne, założona w 1982 roku przez Raymonda Kurzweila.

Flagowy Production Station Kurzweila z rozszerzeniem Kore 64 i nowym rozszerzeniem German D Grand, lekko ważona klawiatura nowej generacji 76 klawiszy z aftertouch i Fatar TP 9

YAMAHA PSR3000

Model PSR-3000 to przełomowy produkt, przejrzysty i prosty. Zawiera wiele oszałamiających funkcji z topowego modelu Tyros. Mamy tutaj wszystko: polifonię = 128, obszerną pamięć Wave ROM zawierającą brzmienia z zestawów Sweet!, Cool! oraz Mega! (najbardziej realistyczne brzmienia gitary, które kiedykolwiek usłyszysz). W dodatku otrzymasz akompaniamenty z Tyrosa.

Gibson LP Classic 2019 HB

JBL 2x EON 615 + 2x EON 618 S - Zestaw Nagłośnieniowy

- 2x JBL EON 615 - kolumna szerokopasmow aktywna z bluetooth

- 2x JBL EON 618 S - aktywny subwooferh

- 2x sztyca kolumnowah

EUROLITE LED KLS-170 zestaw świateł