Księga Gości Kapeli Góralskiej Baciarka

wpisów: 11 na 2 stronach
<<< poprzednia -   1  2   - następna >>>

Paulina i Miłosz Wojewodzic
Data: Wtorek, 02 czerwca 2015 13:38:36
Bardzo dziękujemy !! Dzięki Wam nasze wesele zapamiętamy do końca życia. Wodzirejka i wokalistka jedyne w swoim rodzaju. Oczywiście nie można zapomnieć o Panach, którzy wzorowo wykonali swoją pracę. Piękna muzyka góralska, do tego śmieszne zabawy i muzyczne hity. Nic dodać, nic ująć! Kapela Baciarka + Hotel & Spa Czarny Groń = gwarancja udanej imprezy!! JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY ! PAULINA I MIŁOSZ


Ewa
Data: Czwartek, 26 marca 2015 17:26:48
Baciarka dobra ekipa. Lubie takie granie. Pozdrawiam


RR SP nr 1w Cięcinie
Data: Czwartek, 19 lutego 2015 11:50:18
Kapela Baciarka to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Dzięki Waszej muzyce, trafnemu doborowi repertuaru, a także nieocenionej pomocy podczas imprezy, nasza zabawa fantastycznie się udała. W imieniu organizatorów pragnę serdecznie podziękować, za to że tego wieczoru byliście z nami...dziękujemy.


Teja
Data: Wtorek, 17 lutego 2015 19:32:56
Ostatnio miałam okazję bawić się przy muzyce kapeli Baciarka na balu karnawałowym organizowanym przez Radę Rodziców w Szkole Podstawowej nr 1 w Cięcinie i muszę przyznać , że impreza była super. Świetna muzyka , urozmaicony repertuar, dowcipne komentarze prowadzącej. Fajnym akcentem był też taniec integracyjny , który wprowadził miłą atmosferę zabawy.


Hospicjum Żywieckie św. s. Faustyny
Data: Wtorek, 10 lutego 2015 12:23:27
Serdecznie dziękujemy, za przygotowanie pięknej oprawy muzycznej naszego hospicyjnego spotkania opłatkowego wolontariuszy i rodzin podopiecznych. Kapela Baciarka, to profesjonalni Artyści o niezwykłej, muzycznej wrażliwości i ludzie o wielkich sercach, którym nie jest obojętne cierpienie i potrzeby ludzi chorych. Pozdrawiamy serdecznie cały zespół :) Dzięki Wam to był wspaniały wieczór. Jeżeli ktoś chce mieć udaną imprezę, to tylko z Baciarką.


ula
Data: Niedziela, 23 listopada 2014 14:45:44
byłam na weselu w pazdzierniku 2014 w hotelu Zimnkgral tam zespoł Baciarka bylo wspaniniale kapela gra wszystko i dla ucha,ciala oraz pospiewac można było. .polecam wszystkim .baciarka tak trzymać.


Programming by KESS